Havaların ısınmasıyla birlikte arkadaşlarınızla veya ailemizle dışarıda vakit geçirmek istiyorsunuz. Ancak sivrisinekler size rahat vermiyor.

Mevsim Çevre Sivrisinek Servisi, bahçenizdeki sivrisinek popülasyonunu azaltmak için çalışmaya başlar. Daha da iyisi, kullandığımız ürünün aktif bileşeni çimlerin sulanmasına karşı korumaya yardımcı olan özel bir polimer katmana sahiptir. Böylece, ürünümüz size uzun süreli koruma sağlamak için haftalarca etkinliğini sürdürür. Ardından aylık uygulamalar sivrisineklerle mücadeleye yardımcı olur.

Neden Sivrisinek Servisi Düşünmelisiniz?

Sivrisinekler ev sahipleri için gerçek bir tehdittir. Bu böceklerden bir grup, bir şişe kapağı büyüklüğündeki bir kaba ortalama 100 yumurta ve sadece birkaç haftada 3.000 yumurta bırakabilir. Isırdıklarında sadece kaşıntıya neden olmazlar, aynı zamanda Batı Nil virüsü gibi hastalıklara neden olabilecek patojenleri de taşıyabilirler. Sivrisinekler havaların ısınmasıyla birlikte aktif olur. Sizi ve ailenizi dışarıda eğlenmekten alıkoyan bir probleme dönüşürler.

Sivrisinekleri Önlemek İçin İpuçları

Sivrisinekleri azaltmak ve çözüm sağlamak için evde atabileceğiniz bazı adımlar var. Bu adımlar şunları içerir:

  1. Durgun sulardan kurtulun
  2. Olukları ve su drenaj kanallarını temiz tutun
  3. Bahçenizin bakımını düzenli olarak yapın veya yaptırın

Sivrisinek hizmetinin bir parçası olarak bunlar, Mevsim Çevre teknik personelinin mülkünüzü incelerken ve uygulama esnasında size bahsedeceği bazı tavsiyelerdir.