• Mevsime Bağlı Sulama Ayarları

  Evinizin etrafında sağlıklı, yemyeşil ve güzel bir manzara sağlamak istiyorsanız, bunun sürekli hassas sulama gerektirdiğini bilirsiniz. Hortumları sürükleme ve aparatları oradan oraya taşıma işinden kendinizi kurtarın. Mevcut bir bahçe sulama sisteminiz varsa, sistemsel iyileştirmeler yapabiliriz.


  Mevsim Çevre, kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen çeşitli sulama bakım planları sunar. İster çim sulama sisteminizin bir İlkbahar Başlangıç ayarlaması olsun isterse ihtiyaçlarınıza çözüm üretebildiğimiz diğer işler olsun. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını bütçe imkanları doğrultusunda yerine getirmekten mutluluk duyacağız.

 • Neler Yapabiliriz?

  İlkbahar Başlangıç Ayarları

  Sistem Kışlık Ayarları

  Dört Mevsim İzleme

  Geri Akış Önleme Testi

  Onarım ve Kalibrasyon

  Sprinkler Değişimi

  Açı ve Kapasite Ayarları

   

  Sulama sisteminizi düzgün çalışır durumda tutmak ve bulunduğunuz konumda en iyi çime sahip olmanızı sağlamak için, otomatik sulama  sistemleri tam bakım ve planlı yıllık bakım programları Mevsim Çevre tarafından garantili bir hizmet olarak sunulmaktadır.

   

 • Neden Mevsim Çevre?

  Otomatik Sulama Sistemi kurulumunda iddialıyız! Bahçeniz için en uygun seçimi yaparak size konfor ve kalite sunuyoruz. Zaman, yağmur ve nem sensörlü otomatik sulama sistemlerimizle bahçeniz en doğru zamanda ve yeterli miktarda sulansın.
  Biz işinizi yapalım, siz sevdiklerinize zaman ayırın. Firmamızdan uzman görüşü almak için bizi arayın ya da mesaj bırakın. Sizi en kısa sürede geri arayacağız.

 • svg
  Mobil: +90 552 505 6876
 • svg
  Ofis: +90 216 505 6876
 • svg
  info@mevsimcevre.com
X