• Sulama Projesi Çizimi

  Profesyonel olarak kurulmuş bir otomatik sulama sistemi, peyzajınızı güzelleştirmenin ve hayatınızı kolaylaştırmanın en akıllıca yöntemidir. Proje hazırlanırken peyzaj alanınızın ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak doğru bir şekilde tasarlandığından ve kurulduğundan emin olmanız gerekir.


  Bu aşamada doğru yükleniciyi seçmek çok önemlidir. 


  Otomatik sulama sistemi projesi ve kurulumu uzmanlık gerektirir. Kalitesiz uygulamalar, sonradan daha büyük maliyetlere yol açar. Mevsim Çevre olarak yeni bir otomatik sulama sistemi kurmak ya da mevcut otomatik sulama sisteminizi iyileştirmek için size yardımcı olabiliriz.

 • Hangi Soruları Sormalısınız?

  Otomatik sulama sistemi projelendirmesi ve uygulaması hakkında sorabileceğiniz en önemli sorular şunlardır:

  Ne tür ürünler kullanılacak ve neden?
  Mevsim Çevre, projede öngörülen bileşenlerin her birini ve neden peyzajınız için en iyi olduklarını size açıklar.


  Satış sonrası hizmet veriliyor mu?
  Mevsim Çevre, satış sonrası hizmet vermeye isteklidir. Satış sonrası hizmetlerimiz arasında ilkbahar başlangıcı ve kışa hazırlama danışmanlığı da yer alır.


  Garanti var mı?
  Mevsim Çevre'de yapılan tüm işler garanti edilmelidir. Garanti süreleri, sistem bileşenleri ve işçiliğe göre değişebilir. Standart garanti süremiz bir yıldır.


  Müşteri referansları mevcut mu?
  Mevsim Çevre internet sitesinde müşteri referans bilgileri yer almaktadır. Referanslarımız bizden alacağınız hizmetin kalitesini önceden ölçmenin en iyi yoludur.

  Düşük teklif verenler lisanslı veya sigortalı olmayabilir. Bahçenizi tehlikeye atabilecek ve sisteminizin ömrünü kısaltabilecek maliyet düşürücü tekniklere karşı dikkatli olmalısınız.

 • Projeye Başlarken

  Proje aşamasına başlamak için, toprak koşullarını, su kaynaklarını ve su basıncını, bahçe bitkilerini ve yükselti durumlarını belirlemek için bahçenizi görmek isteriz.


  İlk görüşmeden sonra, yapacağımız hesaplama ile maliyeti size bildiririz. 


  İşimizi bitirip teslim ettikten sonra bahçenizi iş artıklarından arındırır, tertemiz bir şekilde size teslim ederiz.


  Son olarak otomatik sulama sisteminin kullanımı hakkında bilgilendirme yaparak, ihtiyaç anında ulaşabileceğiniz destek telefon numaralarımızı hatırlatırız

 • svg
  Mobil: +90 552 505 6876
 • svg
  Ofis: +90 216 505 6876
 • svg
  info@mevsimcevre.com
X