EĞİTİM KURUMU DEZENFEKSİYONU

Okul ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerimiz öğrenciler, personel, veliler ve ziyaretçiler için temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortam yaratır. Koronavirüs (COVID-19) ve grip gibi bulaşıcı hastalıkları yayan mikropların ve bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için EPA onaylı antimikrobiyal dezenfektanlar kullanıyoruz.

TESİSİNİZDE GÜVENLE HİZMET VERİN

Mevsim Çevre ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti, eğitim tesisleri dezenfeksiyon ve ilaçlama hizmeti için yetkilendirdiğimiz özel profesyonel hizmet sağlayıcı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlarla tüm yüksek yoğunluklu temas edilen yüzeylerin derinlemesine virüs ve bakteri temizliği ile dezenfeksiyonunu içerir.

SİZİN İÇİN UYGUN OLAN BİR ZAMANDA

Eğitim kurumunuzun her zaman ihtiyaç duyduğunuz özen ve profesyonelliği yansıttığından emin olmanız için yoğun programınıza uyum sağlıyoruz. Seçkin hizmet sağlayıcı ağımız, sizin için uygun olan bir zamanda tesisiniz için en uygun hizmeti sağlayacaktır.

% 99,99'A KADAR KORUMA VE SAĞLIK

Mevsim Çevre İlaçlama ve Dezenfeksiyon Çözümleri, mikropları mekanik olarak yok eder. Yaygın hastalıklara neden olan patojenlerin yüzde 99,99'una karşı korur.