DOĞRU YÜKLENİCİYİ SEÇMEK ÇOK ÖNEMLİDİR

Profesyonel olarak kurulmuş bir otomatik sulama sistemi, peyzajınızı güzelleştirmenin ve hayatınızı kolaylaştırmanın en akıllıca yöntemidir. Bu projeye ayırdığınız bütçeden ve yapacağınız yatırımdan en iyi şekilde yararlanmak için, peyzaj alanınızın ihtiyaçlarının göz önünde bulundurularak doğru bir şekilde tasarlandığından ve kurulduğundan emin olmanız gerekir.

Bu aşamada doğru yükleniciyi seçmek önemli bir karardır. Çünkü yüklenici, otomatik sprinkler sisteminizi projelendirecek, uygulayacak ve peyzajınızın her bölümü için doğru bileşenlerin kullanılmasını sağlayacaktır.

Otomatik sulama sistemi projesi ve kurulumu kesinlikle uzmanlık gerektirir. Kalitesiz üretimler, sonradan daha büyük maliyetlere yol açar. Mevsim Çevre olarak yeni bir otomatik sulama sistemi kurmak ya da mevcut otomatik sulama sisteminizi iyileştirmek için size yardımcı olabiliriz. 

img_divider

HANGİ SORULARI SORMALISINIZ?

Otomatik sulama sistemi projelendirmesi ve uygulaması hakkında sorabileceğiniz en önemli sorular şunlardır:

 1. Ne tür ürünler kullanılacak ve neden?
  Mevsim Çevre, projede öngörülen bileşenlerin her birini ve neden peyzajınız için en iyi olduklarını size açıklar.
 2. Satış sonrası hizmet veriliyor mu?
  Mevsim Çevre, satış sonrası hizmet vermeye isteklidir. Satış sonrası hizmetlerimiz arasında ilkbahar başlangıcı ve kışa hazırlama danışmanlığı da yer alır.
 3. Garanti var mı?
  Mevsim Çevre'de yapılan tüm işler garanti edilmelidir. Garanti süreleri, sistem bileşenleri ve işçiliğe göre değişebilir. Standart garanti süremiz bir yıldır.
 4. Müşteri referansları mevcut mu?
  Mevsim Çevre internet sitesinde müşteri referans bilgileri yer almaktadır. Referanslarımız bizden alacağınız hizmetin kalitesini önceden ölçmenin en iyi yoludur.

DİKKAT!
Bir yüklenici seçerken, size önemli oranda ucuz ücretlendirme teklif edenlere karşı dikkatli olmalısınız. Düşük teklif verenler lisanslı veya sigortalı olmayabilir ve çimlerinizi tehlikeye atabilecek ve sisteminizin ömrünü kısaltabilecek maliyet düşürücü teknikler kullanabilirler.

img_divider

NE BEKLEMELİSİNİZ?

Otomatik sulama sistemi projelendirmesi ve uygulaması hakkında Mevsim Çevre'den şunları beklemelisiniz:

 1. Proje aşamasına başlamak için, toprak koşullarını, su kaynaklarını ve su basıncını, bahçe bitkilerini ve yükselti durumlarını belirlemek için mülkünüzü görmek isteriz.
 2. İlk görüşmeden sonra, yapacağımız hesaplama ile yaklaşık maliyeti size bildiririz. Bu bildirimde kullanılan çeşitli ürünleri, tamamlayıcı malzeme ve kurulum bedellerini de size sunarız.
 3. Gerek proje gerekse uygulama aşamasında işin detayları hakkında sorduğunuz her soruya, doyurucu bir şekilde cevap vermekten mutluluk duyarız.
 4. İşimizi bitirip teslim ettikten sonra bahçenizi iş artıklarından arındırır, tertemiz bir şekilde size teslim ederiz.
 5. Son olarak otomatik sulama sisteminin kullanımı hakkında bilgilendirme yaparak, ihtiyaç anında ulaşabileceğiniz destek telefon numaralarımızı hatırlatırız.

img_divider

GÜVEN ÖNEMLİDİR

Her şeyden önce, güvenebileceğiniz bir yüklenici seçmelisiniz.

Mevsim Çevre 2009 yılından bu yana profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Alanında en yetenekli mimar ve mühendislerle çalışmakta ve sulama endüstrisinin en verimli, dayanıklı sulama ürünlerini kullanmaktadır. Sağlıklı bir bahçeye sahip olarak mülkünüzün değerini artırmak için ve böyle bir bahçeden zevk alacak zamana sahip olmak için Mevsim Çevre ile irtibata geçebilirsiniz.

img_divider

Otomatik sulama hizmetimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın!