PROFESYONEL BAHÇE BAKIM HİZMETLERİ?

Boş zamanınızı çim bakımı ve peyzaj bakımı için boşa harcamayın. Mevsimsel değişiklikler, mülkünüzün bakımını sinir bozucu bir rahatsızlık haline getirmesin. İlkbaharda, ılık bahar mevsiminin tadını çıkarmanız bahçenizin gübre ile desteklenmesi gerekir. Birçoğumuz yaz sezonu boyunca tatilin tadını çıkarmayı dört gözle bekliyoruz. Fakat bu süre içerisinde bahçede hızla büyüyen yabani otlar ve bahçe çiminin bahçeden uzaklaştırılması ihtiyacı ortaya çıkar. Sonbaharda, bahçelerimizin kış için yapraklardan temizlenmesi ve tüm döküntülerden arındırılması gerekir.

Her biri farklı alanlarda uzmanlık gerektiren bu işler için Mevsim Çevre'nin güvenilir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

PERİYODİK BAHÇE BAKIMI NEDİR?

Periyodik bahçe bakımı denilince akla ilk gelen uygulamalar budama, gübreleme, çim biçme, hastalık ve zararlılarla mücadele ve sulama gibi işlemler gelmektedir. Tüm bu işlemlerin tam zamanında ve doğru usulde yapılması bahçe bakımı için olmazsa olmaz bir kuraldır. Kuşkusuz bahçeler ilk düzenlendiklerinde gayet düzgün ve bakımlı görünürler. Bu güzel görünüm ve sağlıklı bahçe ortamının devamının sağlanması ise ancak periyodik bahçe bakımı ile mümkün olmaktadır.
Periyodik bahçe bakımının tüm aşamaları uzman kişilerce yapılmalıdır. Yanlış yapılan müdahalelerin gerek bitkiye gerekse bahçeye yarardan çok zarar doğuracağı unutulmamalıdır.

SEZONLUK VE YILLIK BAKIM

Mevsim Çevre uzun yılların tecrübesiyle bahçe bakımında sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sezonluk ya da yıllık olarak bahçelerinizi koruma altına alıyor. Rutin takipler yaparak bahçenizde gerekli işlemler siz yokken de yapılıyor. Size sadece sürekli sağlıklı ve güzel görünen bir bahçenin keyfini yaşamak kalıyor.