RULO ÇİM

Peyzaj uygulamalarının vazgeçilmez unsuru olan Rulo Çim, birkaç saat içerisinde toprak bir alanı kusursuz güzellikte doğal yeşil çim alana dönüştürür. Uygulanan yerin değerini artırır. Çimin kalitesine göre bünyesinde yabancı otlar barındırmaz.

Mevsim Çevre 1000'lerce m2 saha tecrübesi ve profesyonel ekibiyle peyzaj alanlarınızı güzelleştirmek için hizmetinizde.Hazır ve rulo çim uygulaması, çimin gelişmesi için gerekli süreyi ortadan kaldırır ve zamandan kazandırır.Güçlü kök yapısı ve yoğun dokusu ile sağlıklı, yetişmiş bir çimdir. Tutmama riski hiç yoktur. Ayrıca bakımı çok kolaydır. Olgunlaşmış çim özel bir makine ile ince bir kalıp olarak kesilir ve rulo yapılarak istenilen toprak zemin üzerine halı serilir gibi döşenir.


Genel olarak dayanıklı bir peyzaj ürünüdür. Yine de müşteri talebi ve uygulanan çim türüne göre değişebilir.


Hazır rulo çimi cazip kılan özelliklerden biri de bu. Her mevsimde uygulanabilir. Her iklim koşulunda uygulanabilir. Tabii ki ürün seçimi de ona göre yapılır.


Evet, rulo çim daha az su tüketir.


Bahçe toprağı ile uyumlu çim türleri, her alana uygulanabilir. Rulo çim bahçenize kısa sürede uyum sağlar ve kökleri tutunur.

img_divider

Rulo çim hizmetimizle ilgili bilgi almak için hemen arayın!