• Dezenfeksiyon İşlemleri

 • Haşere ve Kemirgen İlaçlama İşlemleri

 • Fümigasyon İşlemleri

 • SAĞLIK TESİSİNİZDE GÜVENLE HİZMET VERİN

  SAĞLIK TESİSİNİZDE GÜVENLE HİZMET VERİN

  Bakteriler ve virüsler her zamankinden daha güçlü. Daha hızlı bir şekilde daha uzağa seyahat ediyorlar. Üstelik antibiyotiklere ve geleneksel dezenfeksiyon tekniklerine karşı giderek daha dirençli hale geliyorlar. Bir zamanlar bu tehlikeli mikroplarla savaşmak için işe yarayan şeylerin çoğu, her geçen gün daha az etkili hale geliyor.

  Cansız ortamın dezenfeksiyonu biyolojik yükü azaltır ve hastanede patojenlerin çapraz geçişini sınırlar.

 • HASTANELERİN YÜKÜ DEZENFEKSİYONLA AZALIYOR

  Hastalar, ziyaretçiler ve personel çapraz kontaminasyon dolayısıyla giderek daha fazla risk altında kalmaktadır. Sağlık tesisleri, tehlikeli patojenlerin yayılmasını durdurmak için artan bir baskı altındadır.

  SAĞLIK KURUMUNUZUN YÜKÜNÜ HAFİFLETİN

  Sağlık tesisi ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerimiz tüm hastalar, doktorlar, hemşireler, hastabakıcılar ve diğer yardımcı hİzmet personelleri ile ziyaretçiler için temiz, güvenli ve sağlıklı bir ortam yaratır. Koronavirüs (COVID-19) ve grip gibi bulaşıcı hastalıkları yayan mikropların ve bakterilerin yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için uygulama yapılırken EPA onaylı antimikrobiyal dezenfektanlar kullanılmaktadır.

 • HASTANE DENETİMLERİ ARTIYOR

  Hastanelerin, hastalarını, çalışanlarını ve diğer ziyaretçilerini tesislerinde bulaşan hastalıklardan korumak gibi özel bir görevi vardır. Hastane kaynaklı enfeksiyonlar ciddi bir sorundur ve denetlemeye yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından giderek daha fazla incelenmektedir.

  Mevsim Çevre, hastaneleri en son teknolojimi ile rutin olarak dekontamine ve dezenfekte eder. Belgelenmiş süreçlerle standart tıbbi protokolü takip eder ve enfeksiyon kontrol programınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Ayrıca hastalarınız, personeliniz ve ziyaretçileriniz için güvenli bir ortam sağlamanıza yardımcı olacak önleyici tedbirler alır.

  Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin ilaçlama hizmetleri halen Mevsim Çevre tarafından sağlanmaktadır.

 • AMBULANS HİZMETLERİ

  Ambulanslarda çapraz bulaşma ciddi bir sorundur. Mevsim Çevre, ambulans araçlarınızda kontaminasyonsuz bir ortam sağlayarak hastalarınızı ve çalışanlarınızı hastalığın yayılmasından korumanın önemini bilmektedir. Uygulanan dezenfeksiyon protokolleri; ayaktan tedavi hizmeti sunan personelinizin karşılaştığı sayısız patojen riskiyle başa çıkmanıza yardımcı olur.

  Ambulanslarınızı tehlikeli patojenlerden koruyan sürekli koruma ve önleme hizmetleri sunuyoruz. Ve bunu işletmeniz için hem etkili hem de uygun maliyetli bir şekilde yapıyoruz. Mevsim Çevre ile 7/24 korunduğunuzu bilmenin verdiği iç huzuru elde edebilirsiniz.

  Acil servislerinizi ve ayakta tedavi hizmetlerinizi kontaminasyondan uzak tutmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin .

 • MEVSİM ÇEVRE PRATİK BİR ÇÖZÜM SUNUYOR

  Tıbbi tesisler ve müttefik sağlık hizmeti sağlayıcılarına dünyanın en modern dekontaminasyon ve enfeksiyon önleme teknolojilerine erişim sunuyoruz. Binanızdaki ve ekipmanlarınızdaki yüzeyleri bakteri türlerine, virüslere ve diğer kirletici maddelere karşı dirençli kılacak şekilde işliyoruz. Sizin için sürekli koruma sağlayan bir kalkan oluşturuyoruz ve bunu doğrulanabilir ve uygun fiyatlı bir şekilde yapıyoruz.

  Mevsim Çevre ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti, sağlık tesisleri dezenfeksiyon ve ilaçlama hizmeti için yetkilendirdiğimiz özel profesyonel hizmet sağlayıcı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İlaçlama ve Dezenfeksiyon, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlarla tüm yüksek yoğunluklu temas edilen yüzeylerin derinlemesine virüs ve bakteri temizliği ile dezenfeksiyonunu içerir.

 • SİZİN İÇİN UYGUN OLAN BİR ZAMANDA

  Sağlık kurumunuzun her zaman ihtiyaç duyduğunuz özen ve profesyonelliği yansıttığından emin olmanız için yoğun programınıza uyum sağlıyoruz. Seçkin hizmet sağlayıcı ağımız, sizin için uygun olan bir zamanda tesisiniz için en uygun hizmeti sağlayacaktır.

 • % 99,99'A KADAR KORUMA VE SAĞLIK

  Mevsim Çevre İlaçlama ve Dezenfeksiyon Çözümleri, mikropları mekanik olarak yok eder. Yaygın hastalıklara neden olan patojenlerin yüzde 99,99'una karşı korur.
  Tesisinizin zararlı mikroorganizmalardan korunmasına nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin .

 • svg
  Mobil: +90 552 505 6876
 • svg
  Ofis: +90 216 505 6876
 • svg
  info@mevsimcevre.com
X